Hakkımızda

Sağlıklı Bilgili internet sitemizde her konu tıbbi içeriğe sahip makaleler bulunmaktadır. Bu makaleler internette bulunan bilgiler ve uzman görüşleri ele alınarak derleme yapılmıştır.

Sağladığımız bilgileri en doğru şekilde ele almak ve doğru bilgiler elde etmek için sagliklibilgili.com sitesi ekibi birçok kaynak incelemekte ve buna göre yazıları düzenlemektedir. Yapılan bu incelemeler sonucunda tıbbi içeriklerimiz doğru olsa da tedavi tavsiyesi içermemektedir. En iyi tedavi çözümü için uzman hekime başvurmanız gerekmektedir.

10 kişilik ekibimiz ile 2 yıllık makale çalışması yapılmış ve site hayata geçirilmiştir. Daha önce de yayında olmasına rağmen yayını durdurulmuştur. Maddi sorunlar giderildikten sonra sitemiz tekrardan yayına hazırlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sitemizde makaleler için siz ziyaretçilerimizden hiçbir şekilde ücret talep etmemekteyiz, sitedeki tüm bilgilere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Sadece sitemizde reklamlardan gelir elde edilmektedir. Bunu da siz ziyaretçilerimizin anlayışına bırakıyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı